MOT-AN-S-060-002-042-L-A-AAAO product image
igus-icon-lupe
igus-icon-lupe
MOT-AN-S-060-002-042-L-A-AAAO technical drawing
1 van 4
drylin® E stappenmotor, flexibele draden met JST connector, korte uitvoering, NEMA17
igus-icon-arrow-left
igus-icon-arrow-right
  • Maat: NEMA17 / flensmaat 42 mm
  • Beschermingsklasse: IP40
  • Houdkoppel: 0,20 Nm
  • Nominale stroom: 1,40 A